OBOZY I KOLONIE

OBOZY I KOLONIE

 

Od blisko 10 lat zajmujemy się organizacją kolonii letnich dla dzieci i młodzieży. Ośrodek ZIBI II położony jest w centrum miejscowości Jastrzębia Góra. Obiekt jest budynkiem pojedynczym – murowanym, a teren Ośrodka jest ogrodzony. Na obszarze Ośrodka jest bezpłatny parking dla samochodów osobowych i busów, natomiast dla autokarów i autobusów wycieczkowych istniej możliwość bezpłatnego parkowania na pobliskim miejskim palcu.

Proponujemy możliwość zakwaterowania ok. 60 kolonistów, w pokojach 2 – 6 osobowych z łazienkami oraz w pokojach typu studio (2+4) z łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w łóżka jednoosobowe, szafę, półeczki lub stoliki nocne. Kadra opiekunów jest zwolniona z opłat za nocleg i wyżywienie (1 opiekun na 15 uczestników), a wszystkie grupy są zwolnione z opłaty klimatycznej.

Dodatkowo dysponujemy miejscem grillowym, drobnym sprzętem sportowym: badminton, piłki, stół do tenisa, piłkarzyki, itp. Ponadto na terenie Ośrodka można zorganizować – do dyspozycji obszar zielony: dużo gier i zabaw ruchowych, zabawy zapoznawcze czy integracyjne. W świetlicy istnieje możliwość prowadzenia zajęć gimnastycznych, korekcyjnych i tanecznych.

Zapewniamy możliwość kompleksowej obsługi wycieczki: od transportu, ubezpieczenia, zakwaterowania do organizacji dodatkowych atrakcji. Przy małych grupach oferujemy odbiór i podwóz bagaży dzieci z dworca PKP.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!