ORGANIZUJEMY

ORGANIZUJEMY

Twoje mieszkanie jest za małe na wyprawienie urodzin? Jesteś już znużony domowymi imprezami? A może szukasz miejsca na organizację wymarzonego przyjęcia weselnego lub komunijnego dla swojego dziecka?

Nasz Ośrodek zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć okolicznościowych wszelkiego rodzaju. Zapewniamy fachową pomoc, np.: przy wyborze dekoracji i menu- tylko u nas masz możliwość jego dowolnego skomponowania lub skorzystania z gotowej oferty. Dysponujemy doskonale wyposażoną kuchnią, doświadczoną szefową i fachową obsługą, ale przede wszystkim gwarantujemy wysoką jakość oferowanych potraw i usług.

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone sale z zapleczem sanitarnym – możliwość zorganizowania przyjęcia na 60 osób, a także dodatkowe miejsce na taneczne zabawy i teren zielony wokół Ośrodka-gdzie można zorganizować ciekawe atrakcje dla zaproszonych gości.

Gwarantujemy możliwość noclegu przed i po przyjęciu. W zależności od Państwa potrzeb. Do dyspozycji naszych gości oddajemy ponad 100 miejsc noclegowych. Zapewniamy zakwaterowanie w 17 pokojach 1,2,3,4,5 osobowych, z czego: 9 pokoi jest dostępnych z łazienkami,4 pokoje są typu studio,także z łazienkami oraz 4 pokoje z indywidualnymi łazienkami na korytarzu. Na ogrodzonym obszarze Ośrodka jest bezpłatny parking dla samochodów osobowych i busów, natomiast dla autokarów i autobusów wycieczkowych istniej możliwość bezpłatnego parkowania na pobliskim miejskim palcu.

Bliskość morza zapewnia niesamowity klimat i rześkie powietrze, możliwość przeprowadzenia wyjątkowych sesji fotograficznych, lub po prostu okazję spaceru dla chwili wytchnienia.

Jesteś zainteresowany? – zadzwoń, zapytaj, zarezerwuj!

Wesela i Imprezy okolicznościowe

Wesela i Imprezy okolicznościowe

Sprawdź naszą ofertę!

Komunie i Chrzciny

Komunie i Chrzciny

Sprawdź naszą ofertę!

Stypy i Konsolacja

Stypy i Konsolacja

Sprawdź naszą ofertę!

Catering

Catering

Sprawdź naszą ofertę!