OŚRODEK WCZASOWO- KOLONIJNY ZIBI II

OŚRODEK WCZASOWO- KOLONIJNY ZIBI II

[Not a valid template]

Teren Nadmorskiego Parku Krajobrazowego jest niezwykle malowniczy i zapewnia wiele wakacyjnych atrakcji. To właśnie tutaj położony jest nasz Ośrodek, który mieści się w przepięknej miejscowości Jastrzębia Góra, stanowiącej część gminy Władysławowo.

Wybierając się na letni pobyt wakacyjny w miejscowość Jastrzębia Góra odkryją Państwo w pełni zalety wypoczynku nad morzem, do którego zejście znajduje się zaledwie 500 m(w linii prostej) od naszego Ośrodka.

Mamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta pozwoli Państwu poznać piękno naszego regionu, a pobyt u nas na stałe zapisze się na mapie wakacyjnych podróży. Pragniemy zaprezentować walory turystyczne naszej miejscowości wszystkim zainteresowanym wypoczynkiem nad Bałtykiem. To tutaj znajdują się czyste i szerokie plaże z wysokim klifem, dziewicza przyroda i sąsiedztwo dużych nadmorskich kurortów, co gwarantuje niezapomniane przeżycia i zabawę. Wymarzone wakacje są w zasięgu ręki!

Położenie geograficzne Jastrzębiej Góry stanowi jego wielką atrakcję i zaletę. Blisko stąd jest do największego w Polsce portu rybackiego we Władysławowie oraz latarni morskiej w Rozewiu. Ośrodek jest doskonałą bazą na dalsze wypady do Łeby, Trójmiasta, czy na Półwysep Helski.

Gwarantujemy możliwość zorganizowania wycieczek do wyżej wymienionych miejsc lub innych w zależności od zainteresowań naszych gości. Przygotowujemy programy wyjazdów i zapewniamy ich pełną realizacje: od transportu, poprzez noclegi, wyżywienie, dodatkowe atrakcje i zajęcia, kończąc na ubezpieczeniu wszystkich uczestników imprezy.

Pamiętaj!!! Nasza oferta nie jest skierowana tylko do wycieczek szkolnych i kolonii. Organizujemy również wypady dla grup osób dorosłych: zapraszamy nauczycieli, emerytów i rencistów, grupy zakładowe oraz każdego, kto zechce podjąć się współpracy z nami.